| kiv1990 a întrebat:

ieri am dat 317 raspunsuri, si trebuia s iau titlul de campionul zilei, insa nu stiu de ce nu sunt nici macar in top 3

P.S. scuze de categorie insa e urgent

12 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Raspunsurile tale nu au fost validate si ti-au adus o ignorare de o luna la realizarea topului. Nu ai ajutat cu adevarat membrii comunitatii, ai postat numeroase raspunsuri cu "Nu stiu" sau "Ce mai e si asta" si nu ai avut un comportament adecvat.

Alexandra - TPU

| kiv1990 explică (pentru TPU.ro):

Tu macar ai vazut raspunsurile mele? poate sunt si de astea dar nu-s raspunsuri la intrebari dar la raspunsurile altora

| TPU.ro a răspuns (pentru kiv1990):

Da, toate raspunsurile tale au fost citite si verificate. Postarile tale nu te recomandau pentru pozitia de campion al zilei.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Daca ai scris si raspunsurile asa cum e si intrebarea, mi se pare corect.Adminii nu ti-au validat raspunsurile.

| kiv1990 explică (pentru CautNume):

Poate, insa chiar peste 317 raspunsuri sa nu fie valide, nu prea cred, sau nu
mai stiu, o sa vorbesc cu adminul. Insa puncte pentru ele mi-au dat, si le-au adunat insa nu stiu de ce nu le-au pus in top

| onasis1961 a răspuns:

Citeşte bine regulamentul:
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

| kiv1990 explică (pentru onasis1961):

Sa fim seriosi, l-am citit de citeva ori

| OnuOnulică a răspuns:

Stai linistit si eu am dat 400 de raspunsuri pe 4 august si nu am fost desemnat...

Răspuns utilizator avertizat