| Sunnyツ a întrebat:

Holla! Dupa ce am postat o intrebare. (sa zicem la adolescenti). Dar acea intrebare era potrivita pentru categoria Muzica. Se poate sa schimb categoria dupa ce am postat intrebare? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| oBanan? a răspuns:

Nu... din cate stiusad. Dar poti sa scrii exact aceeasi intrebare cu aceleasi cuvinte in alta categorie ca nu se supara nimeni. Sau poti poate sa intrebi la contact sa ii intrebi pe admini! Sper ca te-am ajutatwinking. Funda?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Doar adminii au posibilitatea de a muta întrebările dintr-o categorie în alta. Noi nu.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, nu se poate. Poţi încerca, totuşi, să repostezi întrebarea la categoria potrivită, deşi cu siguranţă vei primi răspunsuri şi aşa.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu se poate. Poti doar sa editezi intrebarea.

| KingJulien a răspuns:

Buna nu se mai poate, dar nu are nici un rost s-o mai schimbi deoarece ceilalti iti raspund oricum happy

| dianaandra1467 a răspuns:

Nu poti sa faci asta.Doar daca ai gresit vreo` litera ceva dai la Intrebarile mele si dai pe:Editeaza la intrebarea respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate.
Poti doar sa editezi si sa pui alta adecvata categoriei, sa o raportezi si sa chemi pe cineva sa o mai raporteze sa iti fie stearsa, sau sa faci cerere la contact cu linkul intrebarii, dar pana raspund ei mai bine prima oh go on.

Imi amintesc ca prin luna mai au inceput adminii sa mute intrebarile la categoriile potrivite, dar a tinut doar cateva zile.

| ??I?I?GF???????D a răspuns:

Nu ai cum laughing

| dolcEE a răspuns:

Nu poti...doar daca o mai pui odata, asta ai voie