| anonim_4396 a întrebat:

Iarăşi nu mi se actualizează numărul de întrebări şi răspunsuri! Oricât aş aştepta! Ce are? Cât trebuie să aştept?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Doar a doua zi se reactualizeaza toate datele de la profil.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi ti sa comunicat ca ti s-a rezolvat problema mentionata anterior.Te rog sa intelegi ca nu pierzi nimic; actualizarea nu se face instantaneu.Asteapta pana a 2 a zi dimineata, si le vei regasi.Mult succes.

| LucaTheodor a răspuns:

Trebuie sa astepti maxim 24 de ore. Site-ul trebuie actualizat. Nu apare instantaneu. Si eu am raspuns la multe intrebari si numarul total de raspunsuri trebuie sa fie minim 100. Acum imi arata tot 84.