GânduriAlbe
| GânduriAlbe a întrebat:

De ce nu se face update la numărul de întrebări /răspunsuri? E vreo problemă?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se fac îmbunătățiri pe site, durează de câteva zile acest blocaj.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji. Acelasi lucru ni se intampla tuturor. Totul isi va reveni la normal imediat dupa ce se va termina revizia/imbunatatirea site-ului. Toate datele/punctele vor fi din nou la zi (s-a mai intamplat si in trecut). Stai linistita. Numai bine!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, nicio problema. Poate calculatorul tau are una sau poate trebuie sa astepti.

| Ingerash a răspuns:

Or fi probleme cu siteul, nu stiu si eu patesc asta, deci nu e de la calculatorul tau

| LeonardoDiCapra a răspuns:

laughing ce intrebare ai mai pus sh u laughing noi, utilizatorii de unde sa stim? adica fara suparare dar nu noi am inventat site-ul tongue [sper ca te-am ajutatwinking ]