| MisterKat a întrebat:

Acum sunt aproximativ 992.458 raspunsuri la 125.264 intrebari.
Nu ar trebui organizat un concurs pentru cel care da raspunsul cu numarul 1.000.000? happy Astept raspunsuri/opinii.

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

De ce nu? E o idee draguta, dar sa nu gandim ce premiu sa fie si s-o intrebam pe Raluca.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si ca premiu o excursie cu iahtul in Insula Serpilorlaughing

| Flav a răspuns:

Nu, motive:
1. Nu suntem pe conquiztador, ca de exemplu pe la ora 0:00 se ofera un telefon mobil, sau ceva de genul.
2. S-ar ingramadi lumea cand am fi aproape, ar sta toti cu ochii pe raspunsuri si-ar raspunde toti, traficul ar fi foare mare in acele momente si exista riscul ca pice serverul.
3. L-as considera drept un mic tertip de a mai atrage lumea, iar raspunsurile n-ar fi folositoare, utile si interesante, ci doar s-ar raspunde pentru. a prinde acel numeral.
4. Ce conteaza cate intrebari/raspunsuri sunt, cat majoritatea se repeta? Asta sa ne intereseze? Premiile astea comerciale ar dauna si n-ar incuraja decat la a raspunde cat mai rapid, contand cantitatea si nu calitatea, care si asa e-n treapta descendenta de cateva luni.

| anad a răspuns:

De ce nu! Premiul ar putea fi o fundita de o alta culoare pe care sa se scrie ce este.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De ce nu pentru 1. 000. 004?

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu cred ca e cazu`. Da` intreab-o pe Raluca, sa vedem, ea ce zice...

| Anecherry a răspuns:

Buna ideelaughing

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Si ce premiu ar primi? Si daca e un raspuns jignitor sau ceva de genu?oh go on [e criza ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe urma, daca nu-l castig eu, nu se mai da premiu? Daca da, atunci sunt de acord.