| Cigarette69 a întrebat:

Ieri am pus o intrebare gen: VREAU SI EU FILMULETELE INTREGI CU ROXANA BABENCO. Asa si, acolo mi-a scris ca intrebarea e REFUZATA. Dar totusi am avut 2 raspunsuri acolo. De ce e refuzata? Ca am scris corect gramatical, nu am folosit limbaj neadecvat. Ajutati-ma. Pentru cel mai bun raspuns dau funda. Multumesc >:

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebarea ta a fost refuzata deoarece filmuletele cerute intra sub incidenta legii, fiind pornografie infantila.
Cei care au postat filmuleţul pe net riscă închisoarea, pentru că legea pedepseşte aspru răspândirea materialelor sexuale cu minori pe Internet.
Iar TPU nu va deveni niciodata o platforma care incurajeaza o asemenea practici.
In concluzie, intrebarea ta a fost refuzata, informeaza-te ce este interzis pe TPU:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

| Cigarette69 explică (pentru greece12):

Da, dar am vazut foarte multe intrebari de genul acesta. Lor cumde le-au acceptat intrebarea? Mersi mult, oricumwinking

| greece12 a răspuns (pentru Cigarette69):

Nu exista NICI o singura intrebare pe TPU pe tema in discutie, au fost refuzate toate sau sterse.
Aceeasi soarta vor avea si cele ce vor aparea in viitor, pe aceasta tema.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va avertizez pe toti cei care detin si posteaza pe TPU acest filmulet ca vor fi gasiti si pedepsiti conform legii.TPU nu incurajeaza pornografia.Numai bine

| DianaDianaa a răspuns:

Cine mai este si aiaia... oricum daca sunt gen...iliegale nu ai voie..sooryy