| sopranaCadaverica a întrebat:

Imi apar mereu notificari de la prieteni atunci cand pun cate o intrebare si as vrea sa nu le mai primesc. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Ori nu mai pui întrebări ori ştergi lista de prieteni, unu câte unu.

| sopranaCadaverica explică (pentru gogu220):

Ma refer la ei, ei pun intrebari si imi apare la Notificari. Si nu vreau sa ii sterg.

| Endoryus a răspuns:

Cauta chestia asta in setari cont (setari cont gasesti sus in dreapta)
"Notificări pe site
Doresc să primesc o notificare când un prieten adaugă o întrebare" Si debifeaza. VEzi cum experienta bate cartea?
Si da, m-am simtit bine cand am spus asta laughing