| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi tot apar notificari cand o persoana intreaba ceva pe TPU? Chiar daca nu suntem prieteni? Si cum sa fac sa nu mai primesc notificari?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există un buton undeva pe profilul tău de unde poți anula notificările.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Numai cand un prieten adauga o intrebare ai putea sa primesti notificari. In rest nu ar trebui.
Sau daca tu de exemplu apesi pe simbolul de ochi de sub intrebare "Urmareste" poti sa vezi cine raspunde la intrebarea respectiva, care nu este a ta.

Daca chiar primesti notificari cand cineva posteaza o intrebare si nu este in lista ta de prieteni, atunci da un mail la TPU si spune acest lucru: https://www.tpu.ro/contact