| OpreaSimonaAlina a întrebat:

In ultimul timp daca dau pe "Urmareste intrebarea" nu mai primesc raspunsurile pe mail chiar daca la respectiva intrebare s-a raspuns. Exista vreo problema cu site-ul?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, e o problemă mai veche (ţine de vreo 2 luni), pe care am sesizat-o de mai multe ori la Contact. Mi s-a răspuns, că se lucrează la rezolvarea acesteia.
Aşa o fi...

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista mai multe defectiuni care trebuie remediate, sa speram ca o vor face cat mai repede. Numai bine!

| Ramonaaaa a răspuns:

Probabil este din cauza problemelor tehnice pe care le are site-ul.Ieri nu am putut deloc sa intru si am folosit si eu functia "Urmareste Intrebarea" care nu merge.
Sa speram ca se vor rezolva...candva happy!

| CricketXTM a răspuns:

Nu cred ca e o problema cu site-ul.
Daca vrei sa-ti trimita rasp pe mail faci nou intrebare., si dp aia apesi pe[Doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri (Aceasta facilitate este disponibila doar pentru userii care au adresa de email confirmata)] ...si dp aia apesi pe trimite intrebarea poate iti trimite rasp pe mail big grin! FundA?

| armandradu a răspuns:

A stiu si mie mi s-a intamplat asa si am intrebat TPU si mi-a spus ca e eroare de la ei fundita?