| euinsumi a întrebat:

La unele raspunsuri date de mine pe acest site, am bifat "urmareste intrebarea", adica sa fiu notificat pe mail cand se mai raspunde la acea intrebare.
Intrebarea mea este: Cum debifez acea optiune, sa nu mai primesc mailuri, ca nu ma mai intereseaza acele intrebari?

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Nu merge.la fel cum nu merg de sters nici intrebarile, intrebarile favorite sau lista ta de raspunsuri.happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti. roga administratorul, trimitandu-i un mesaj prin CONTACT.

| supermdmario a răspuns:

Daca esti atent, in mail trebuie sa fie un link gen.:unsubscribe)urmareste acel link

| euinsumi explică:

Nu este nici un unsubscribe, m-am utat prima oara la aasta.

| euinsumi explică:

Am trimis mail la ei, dar vad ca nu se deranjeaza sa-mi raspunda, singura solutie e sa schimb mailul de la profil, cu unul inexistent. Multumesc de raspunsuri.