| anonim_4396 a întrebat:

Incerc de cateva luni bune sa imi sterg niste intrebari vechi pentru ca eram mai mica si imi vine sa "plang" cand vad ce intrebari am postat. straight face rolling on the floor Si ori de cate ori retrimit e-mailul de confirmare, nu mi se trimite, nu imi apare nimic nici in inbox nici in spam. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie aici ce problemă întâmpini: http://www.tpu.ro/contact
Trebuie să ai un pic de răbdare până vor lua legătura adminii cu tine.
Succes!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

In continuare problema ta nu s-a solutionat? Mail-urile nu au ajuns?

Alexandra - TPU

| kRedhead a răspuns (pentru TPU.ro):

Nu, nu primesc niciun mail.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii...chiar azi am sters un raspuns.
O zi frumoasa sa aihappy

| PandAndreea a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Citeste aici la: Cum sa stergi un raspunns sau o intrebare. Trebuie confirmata pe mail apropo.