| Mara12 a întrebat:

Încerc sa răspund la întrebări pe TPU si uneori îmi apare logare cu Facebook sau Yahoo și sunt intrata pe cont

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca intampini probleme de natura tehnica, asteptam mai multe detalii din partea ta la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ambele variante sunt corecte, daca face figuri, da si tu un refresh la pagina, ori cand te loghezi, bifeaza acea casuta pentru 7 zile.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu inteleg care e intrebarea.Te poti loga SI prin facebook sau Yahoo.Le ignori daca ti-ai facut cont pe TPU completand formuralul.

| megasmecher a răspuns:

Cum a zis si angycut.

| Mara12 explică:

Mulțumesc pentru răspunsurile primite dar se pare ca problema a dispărut