| Rosa27 a întrebat:

INNEBUNESC TPU! NU SE POATE ASA CEVA! Cica mai am dreptul doar la 5 intrebari pe Tpu.Sunt noua pe grup, iar daca nu socializez simt ca o iau razna! Imi zice ca nu mi-am confirmat adresa de email si doar am facut-o! Va rog raspunsuri cat mai explicite sa-mi dati.Simt ca ma afund de tot in depresie.Imi vine sa plang fiindca momentan asta era solutia mea de a fi mai linistita.De ce mi se ia orice mica bucurie? De ce? Nu mai pot!

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Parca era un link trimis de TPU in acel mesaj din inbox, pe care apasai si astfel era confirmata adresa de mail, iar contul devenea activat. Incearca sa dai pe,, Logout'' in acel meniu in care iti arata numele, iar apoi conecteaza-te. Daca nu functioneaza, contacteaza cu adminul prin linkul de mai jos :

https://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești prea dramatică.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Cati ani ai?