| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru toți userii care scriu pe site TPU.

Sunteți de acord ca să fie schimbat moderatorul site TPU care șterge răspunsuri aiurea, jignește în ultimul hal userii și își bate joc de ei?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Forumul TPU are un Admin si mai multi editori/moderatori din randul angajatilor companiei, nu din utilizatorii de pe forum!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

Tot amicul nostru este!rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Ala care jigneste userii este anonimxxx -ul lui peste prajit, care dupa ce jigneste isi re-editeaza raspusnul, ca sa nu fie prins.
Desi i-au fost suspendate mai multe conturi, revine intotdeauna pe forum, cu alt cont anonimxxx si continua jignirile si porcariile.
Rusinos, sa afirmi ca esti om in toata firea si sa scrii numai porcarii pe aici, jignind oamenii.

Inca odata te-au prezentat ca un user smecher, ca ti-a trecut intrebarea sub "anonim" dupa ce ai jignit d edata asta moderatorii forumului.

Adminul si moderatorii/editorii forumului, nu jignesc pe nimeni, ei doar sterg topicele obraznice, jignitoare si neadecvate, mai ales cand salvam topicele, inainte sa fie modificate si le raportam adminului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sadrian46 moderator, ce gluma buna.
hahahahahaha

| anonim3248 a răspuns:

Eu propun ca moderator pe unul din cei 2 în locul la cel care e acum, Sadrian46 sau Ioneldelasal

| anonim3248 a răspuns:

E bine să propună și alții un moderator.

| vlllaaddd a răspuns:

Cine e moderatorul?

| pufulescu0o a răspuns:

Moderatorul trebuie sa fie cineva neutru, nu un user cu interese cateodata obscure pe aici.