| paezi a întrebat:

Acum am o intrebare pentru userii baieti de pe site.
Deci voua va plac fetele care joaca jocuri pe pc, adica gaimere...raspunsuri serioase..chiar vreau sa stiu funfa

Răspuns Câştigător
| Marean24 a răspuns:

Da. fetele''gaimere'' sunt mai creative. deci da imi placwinking

9 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Da imi place de o fata cu care ma joc SAMP.

| Public22 a răspuns:

Mie nu-mi plac astea care sa joaca.

| paezi explică (pentru Public22):

Naspa laughing)

| Public22 a răspuns (pentru paezi):

De ce?

| SorinTudor a răspuns:

Mie imi plac ca au mintea mai agera ca amortitele astealalte care trebuie sa le dai mura-n gura sa inteleaga in final ca vrei sa faci sex cu ea rolling on the floor

| Z3R0H0uR a răspuns:

Mie mi'ar place, doar am avea ceva in comun. happy

| Deliric95115 a răspuns:

Cred ca ar fi total aiurea sa joci FIFA 13 cu gagica-ta si sa iti dea gol, sa o iei la bataie si sa o injuri de toti sfintii si ranitii ei laughing.

| marius129 a răspuns:

Sigur ca imi plac fetele care se joaca. am ceva in comun cu ele

| IonutVarul a răspuns:

Frate daca e frumoasa ce conteaza. :*