| TheCreionel a întrebat:

Hello word!
Nu am mai postat de mult o intrebare, dar ceea ce scriu acum nu este o intrebare.
Am observat cat de mult s-a schimbat acest site TPU, unde o multime de oameni si-au facut cont sa-si gaseasca solutiiile la probleme.
Cand mi-am facut eu cont, puneam intrebari inepte, care, cu siguranta, au mai fost postate de 1.000 de ori. Dadeam raspunsuri dupa cum imi mergea, imi analiza mintea si invatasem, dar totusi scriam ceva in acel " raspuns".
Acum, multi s-au schimbat.INTREBAREA MEA ESTE:"DE CE?"
Daca postezi o intrebare multi te iau la misto, isi mai bat si joc de tine, sau cei care pun intrebari, le pun "stupide", scuzati-mi vocabularul, dar acesta este adevarul! sad
Pana la urma, de ce mai exista acest site? Sa ne batem joc unii de altii? Eu cred ca acest site a fost infiintat ca oamenii sa se ajute, sa invatam, sa nu mai fim \Prosti\.
Bine, sa nu ma intelegeti gresit; nu scriu asta pentru TOTI. Sunt oameni care chiar te ajuta, care incearca sa iti ofere un raspuns, chiar daca nu e adevarat.Dar sunt " fenomene" care chiar te baga in sperieti.Iti dau niste raspunsuri ca ramai MUT.
Mie nu mi s-a intamplat, dar am vazut multe cazuri.
OMULE, decat sa dai un raspuns "stupid" mai bine stai in banca ta!
Pana la urma asta a ajuns TPU.
Eu mi-as dori sa lasam toate chestiile acestea "stupide" si sa incepem o noua "era" pe TPU, unde sa ne ajutam la fel ca inainte!

Va rog, daca vreti sa ma luati la misto, sau nu sunteti de acord cu parerea mea, nu comentati.

Multumesc!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vrut sa scrii word sau world? Se vede ca nu ai mai fost demult pe aici.Sunt de acord cu tine in aceasta privinta.

| TheCreionel explică (pentru darrio2007):

WORLD* am gresit big grin multumesc pentru corectare!

| darrio2007 a răspuns (pentru TheCreionel):

Cu placere.Nu sunt marele gramatician dar ma pusese in dilema cuvantul tau.Sa ai o zi buna in continuare.

| ionutzul31 a răspuns:

Raspunsuri la misto...pai fenomenul e ca sunt atatea intrebari stupide si care se repeta din nou si din nou de catre aceiasi utilizatori. Dupa o intrebare, doua, o suta idioate, nu iti mai dai seama care e pusa la misto si care si, si inevitabil apar si raspunsuri la misto.

Bafta

| TheCreionel explică (pentru ionutzul31):

Aha. acum scuze pentru acest "misto", dar (wtf) de ce nu se controleaza si oamenii?

| ionutzul31 a răspuns (pentru TheCreionel):

Pentru ca sunt prosti...la propriu.Incearca sa intrii mai des pe site si vei observa tu insuti fenomenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trist, foarte trist.

| AlbaAura a răspuns:

Si eu cred la fel ca tine.Sunt tot mai puțini cei ce chiar merita sa fie citiți.

| Aneke a răspuns:

Pai cum sa incepem "o noua era" cand majoritatea posteaza intrebari stupide, lipsite de logica care se repeta iar si iar?
Pana la urma trebuie sa apara si raspunsuri care sa le deschida ochii acestor oamnei.

| TheCreionel explică (pentru Aneke):

Asta zic, sa nu se mai posteze intrebari care se repeta iar si iar... pana la urma e destul e enervant sad, nu?

| Aneke a răspuns (pentru TheCreionel):

E foarte enervant.Cand vad in fiecare zi aceleasi intrebari(de exemplu:Ce parere aveti despre Justin Bieber?) imi piere tot cheful de viata iar, din acest motiv ma enervez si dau raspunsuri jignitoare.

| TheCreionel explică (pentru Aneke):

Stiu.sad