| lp a întrebat:

Intru pe facebook si acolo scrie ca contul meu este blocat momentan deoarece cineva a folosit adresa mea de email sau ceva de genu. Ce e de facut in situatia asta? Cum trebuie sa actionez.plz.sunt cu mervi la pamant!

2 răspunsuri:
| IonutDaniel21 a răspuns:

Pai urmezi pasi si vei putea reactiva din nou contul
patesc si eu asa mai mereu
Uite ce ai de facut :
Cand te loghezi apare fereastra aia cum ca contul este blocat
Treci la urmatoarea si bagi o noua parola diferita de cea veche
Pasul 3 bifezi adresa de email si dai next sau accept parca si gata
Fundita?

| Cryssy11_7794 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un alt cont...