| StaiCaTrag a întrebat:

Daca am deja un account facebook si l-am facut asa la misto si vreau sa imi fac altul scrie ca am folosit deja acea adresa de email si vreau sa imi fac acum altul dar tot cu acea adresa de email. Intrebarea este : Daca as sterge contul de facebook actual sa fac altul nou as putea sa fac altul cu acea adresa email? Funda

4 răspunsuri:
| Raspundd a răspuns:

Sigur ca da! Incearca

| StaiCaTrag explică (pentru Raspundd):

Ok incerc. Daca merge ai o funda

| StaiCaTrag explică (pentru Raspundd):

Nu a mers... da am facut alt email sa imi fac cont

| DeNy012 a răspuns:

Buna, daca il stergi pe celalalt s-ar putea sa mearga. Dar de ce nu schimbi numele si pozele si il folosesti asa poti schimba datele foarte repede... Depinde daca ai prieteni multi si doresti sa i stergi eu te-as propune sa ii stergi pe cei de care nu ai nevoie si sa iti schimbi datele. Sper ca te-am ajutat happy