| anonim_4396 a întrebat:

La asta chiar nu ma asteptam din partea TPU
http://imageshack.us/photo/my-images/515/dovezi.png/

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Nu ma suspenda baietii, ca le fac trafic cacalau. cool

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, poate o fac intenționat ca să ne testeze vigilența.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Nu e adevarat imi pare rau dar nu iti dau dreptate. Pur si simplu au gresit ortografic de la ei nu ma asteptam.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu de glumă nu știi?

| Dumnezău a răspuns:

Imi astept, cu nerabdare, suspendarea.

| Dumnezău a răspuns:

Mie nu.Pe ei! Pana imi dau mie site-ul si il transform calumea, nu labareala care-i acum.

| Dumnezău a răspuns:

Un Testament violent si numai bun de rupt gatul merge ca background sonor pe site?
http://www.youtube.com/watch?v=uFj4sUVxzq4&feature=related

La cat de terci sunt eu la informatica(parca-s mai rasarit nitel in C++ decat in pseudocod), imi trebuie un aghiotant care sa puna in aplicare diferitele idei ce le am eu pentru site.Cum tu esti in informatica, la fel cum e Sheldon in a enerva pe ceilalti...Deci,te bagi? Am idei coolene!

| Dumnezău a răspuns:

BAZINGA e ceea ce spune el dupa ce face o farsa sau ceva de genul, nu? Stiu ca l-ai avut un timp si la avatar, cand te chema ScurtCircuit.Am vazut si eu acum ceva zile episodul in care da cu spray.Nu-i normal.

| aliceinchains a răspuns:

Chestia aia am citit-o si eu, dar nu am bagat de seama decat acum. Meh, asa scriu parintii si bunicii nostri. Catalin e mai batran asa, trebuie sa-l intelegem si noi, ce sa facem...

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce bine-i cu AdBlock.

| GusWaters a răspuns:

Vad,dar nu vad si un motiv concludent. Oricum,demult eu tot bat toba aiurea, ca Tenita si ai lui sunt retarzi, dar lumea nu vede.Pana pe 11 februarie, activez de aici.

| GusWaters a răspuns:

Eu inca il vad, poate apare sters doar la tine.

| GusWaters a răspuns:

Eh,asta stiu,ca era si unul din raspunsurile, pe care le-a raportat un putoi violat in cur, ce au dus la suspendarea mea.

| GusWaters a răspuns:

Da,dar tu nu aveai hype-ul care il aveam eu pe site,si nu o sa fiu ipocrit,sa zic ca nu sunt mandru de contul principal,unde imi demonstrez neincetat,inteligenta de centaur auriu, si nu e foarte placut sa continui misiunea asta, de pe contul de rezerva. straight face

| GusWaters a răspuns:

Nu ma dau mare, sunt constient de cat de bine imi merge motorasul.

| GusWaters a răspuns:

Perfect merge, cu exceptia orelor de fizica, ce imi par din ce in ce mai aproape.Fix in prima zi,cand ma intorc la liceu, tocmai fizica am! Bullshit! Da' in rest merge perfect, scoate niste idei de geniu.

| GusWaters a răspuns:

Adica,ce vrei sa spui? Am si apostoli,si apostolite, si in realitate, si pe internet.Toti imi urmeaza cuvantul fara sa cracneasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu asa se scria pe vremea lui Ceausescu. De cand cu regimul asta, vor sa ne arate asa putin cum e comunismul, in mod subtil, asa.

| ChioruL14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu â din i se scrie in ziua de azi in moldova. cine stie ce moldovean o fi facut bannerul ala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Habarnam dar acum e acum numai e pe timpul lui Ceausescu. Deci tot merg pe varianta ca au gresit ortografic totusi daca scriu si argumenteaza la ei pe bloc de ce sa scris asa o sa imi schimb parerea.