| anonim_4396 a întrebat:

La ce punctaj ajung la nivelul urmator de pe TPU? Cand nu voi mai fii "Membru junior"?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

De la Utilizator Junior -> Utilizator Senior ai nevoie, din ce-mi aduc aminte:
- de 10 zile vechime pe site
- 100 de răspunsuri, dar am observat că aici completează și numărul de întrebări.

Dar nu-ți fă griji, dacă dorești să devii un utilizator serios vei devenii cu siguranță un Utilizator Senior! big grin

Edit:
Mulțumesc blueangel1999 pentru corecție, puteam să jur că sunt 150 de răspunsuri laughing. În fine, dar nu înțeleg de ce te-ai repetat în privința vechimii pe site, 10 zile am spus și eu...

| blueangel99 a răspuns (pentru ahlrh):

De fapt era 10 zile pe site si 100 de raspunsuri.
Atunci va deveni senior, va putea raporta, vota, trimite mesaje si posta pe chat.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

| Senorita2000 a răspuns:

Ca sa ajungi utilizator Senior pe acest site trebuie sa ai:
-10 zile de la inregistrare
-100 raspunsuri
Succes mult!

| elys09 a răspuns:

Nu stiu cui sa ii dau fundita, toti m-ati ajutat cu ceva!

| elys09 a răspuns:

Eu deja nu mai am sanse sa devin membru Senior? Sunt din 10 octombrie 2011 pe TPU

| Al3csandruta a răspuns (pentru elys09):

Sigur.Cand ajungi sa ai 100 de rasounsuri vei devenii membru senior.

| PurpleBadLove a răspuns:

Buna.
Vei fi membru senior atunci cand vei indeplini urmatoarele conditi:
-10 zile vechime pe site
-100 raspunsuri
Daca vrei sa ajungi utilizator senior. pune mana si raspunde la intrebari.
Pa!