| narutotruefan a întrebat:

La ce te ajuta sa primesti fundita(la nu raspuns dat)? ce poti sa faci cu ea?

Răspuns Câştigător
| Deeiutss a răspuns:

Pai...ori poti sa te mandresti cu elelaughing ori daca vei colectiona muuuuuuuuuulte funda o sa fii expert TPU ...sau utilizatorul anului cred

3 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Eu TPU il consider ca un joc.si sunt sigur ca multi care au cont pe TPU cred asta.
ca...sa ne gandim... daca nu ar fi fundele si punctele nu o sa my fie nici raspunsuri, ci decat putine intrebari

| Gentiana a răspuns:

Cand vei avea un numar mai mare de fundite vei deveni expert TPU, si cresti in rank.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi primeşti puncte şi creşti în rank. Baftă! :*