| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut prieten de pe TPU am o >intrebare ce faci cu punctele care le acumulezi pe TPU adica alea care le primesti cand dai un raspuns bun si iei funda ce poti face cu ele?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu faci nimic cu ele si nici portocale nu poti cumparahee hee in schimb cresti in clasamentul TPU si asa ajungi sa ocupi un loc fruntas in clasamentul TPU...iar funditele care valoreaza 100 de puncte, arata bine la profillove struck
O seara buna si frumoasa sa ai:happy

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......col-funda/

| CautNume a răspuns:

In functie de numarul de puncte se actualizeaza clasamentul.

| Musique a răspuns:

Se adaugă la total și te ajută să crești în clasament.
Baftă!

| onasis1961 a răspuns:

Nu se face nimic.Se face un clasament pentru mândria personală! Cine răspunde mai mult şi mai corect are puncte mai multe.

| onasis1961 a răspuns:

Te mândreşti cu ele! Te uiţi în clasament şi vezi rankul şi ta lauzi la prieteni.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. Faci totul din dorinta de a ajuta si poate si din un pic de mandrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.Te ajuta doar in clasament.

| kiv1990 a răspuns:

Rangul creste

| Generalul a răspuns:

Punctele arata contributia ta in TPU, cu cat ai mai multe, cu atat ai ajutat mai multe lume si te-ai implicat mai mult in comunitate...

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Merisi pentru raspunsur prieteni pacat ca nu pot da mai multe funde aa ca o sa dau la cel care mi-a placut mai mult raspunsu. Acum va rog nu va suparati.