| anonim_4396 a întrebat:

Ma irita rau feminismul agresiv al adminilor de pe TPU.
La categoria "dragoste si sex" aia povestesc explicit cum au facut sex, bagat scos lins samd, dar eu nu pot sa zic "curv3 politice"!
Poate sa-mi explice si mie cineva cum vine treaba asta?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Lumea e prea sensibila in ziua de astazi, se ataca extrem de repede din nimicuri, libera exprima de fapt nu e un drept, ci o restrictie.

| danbnz a răspuns:

Deci pot folosi cuvinte din dex si sa fiu scarbos sau ofensator, dar corect pentru autocorect si admini, insa nu pot folosi cuvinte din jargon pe motiv ca... ba e jignitor ba ofensator samd.
Observ ca nu se ia in considerare contextul respectiv ci doar cuvantul in sine si daca stau sa ma gandesc mai bine asta nu mai e pudibonderie ci lipsa de cultura generala.

| Fatamuntilor a răspuns:

Hai sa iti spun ceva!
Nu doar adminele pot postari! SUNT moderatori cu acest drept.
,,Curv,,, politice '', poate fi considerata o jignire sau ceva ofensator
La,, dragoste sex'' adevarat ca e dezatru, nu toate intrebarile sunt raportate, unii se plictisesc, dar poti face tu.
Dar intreaba adminii cand esti nedumirit.

| danbnz a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Jignire catre cine?
"C u r v 3 politice" e un termen care defineste un anumit fel de comportament al politicienilor, si barbati si femei.
E acceptabil in discutiile pe teme politice.
Nu pot sa zic "prostituate politice" doar pentru ca asa vrea TPU, ar insemna sa ma refer strict la femeile din politica. Nu ca nu ar exista astfel de specimene.

Site-ul asta ar trebui sa-si schimbe numele:
Toti Pentru Unii
Pentru ca asa vad ca stau lucrurile acum aici, pentru unii muma pentru altii ciuma.