| IanisCrsiti a întrebat:

Fetelor, voi intr-o seara de dragoste vreți sa va fie făcut oral (lins)?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Noroc ca ai pus lins in paranteza ca nu se prindea nimeni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| Hope1992 a răspuns:

Da,mi se pare de bun simt sa faca baiatul si putina comunicare orala. Altfel m-as simti folosita, doar sa facem lucruri fara sa nu scoatem un cuvant.
Ce ai vrut sa spui cu lins? Accept doar din partea catelusilor sa fiu linsa si nici atunci cu prea multa tragere de inima.
Te referi ca baiatul sa linga fata? Nu inteleg de ce ar face asta, are instincte de patruped?

| Goete a răspuns (pentru Hope1992):

Si cand un catelus iti linge **** chiar iti place?

| Hope1992 a răspuns (pentru Goete):

O faceam pe-a proasta, pacat ca nu ai prins ironia si nici nu mai gustati glumele.

| Goete a răspuns (pentru Hope1992):

Vad ca tu nu mi-ai inteles gluma happy
Ok, suntem la egal.
Oricum nu voiam sa te jignesc.

| MariaJust a răspuns:

Da.

| THESOFTHARD a răspuns:

Numai daca n are dinti strambi