ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Ma poate lumina si pe mine cineva ce e chestia aia cu "formularul care a expirat" cand raspund la o intrebare? Ca ma scoate din minti la fiecare raspuns. Multumesc.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza, nu inteleg de ce apare asa ceva, banuiesc ca ar putea fi o preventie de a face spam pe site, astfel nu vad rostul

| AlexSalling a răspuns:

Nici eu nu am idee. Scriu un raspuns, imi da aia cu "formularul a expirat" si dupa dau copy la raspuns, dau refresh la pagina de 2, 3 ori si il posteza. Si pe mine ma scoate din minti. Ar trebui intrebati administratorii TPU, ei pot explica.

| floricicasuava a răspuns:

Observ ca aveti din start parte de un prim raspuns absolut "mirific". Mai greu cu punctuatia si alte cele, dar tipul are ambitie.winking

| RAY a răspuns (pentru floricicasuava):

Ce e asa mirific? eu am raspuns pentru ca sunt creator de continut, de web desigen, si asta e pentru a opri spamul pe site

| floricicasuava a răspuns:

Cum, de 3 zile n-ai primit vreun raspuns edificator din partea "zeitatilor". Nu pot crede asa ceva. Ce lume, dom'le...

| ardnaxur1961 explică (pentru floricicasuava):

Sincer, chiar ma asteptam la vreun raspuns documentat si pertinent, dar...nu-i nimic; am rabdare.

| RAY a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ce nu ai inteles din raspunsul meu? e ceva care impiedica trimiterea a mai multor raspunsuri intr-un timp scurt, adica e ceva anti spam

| ardnaxur1961 explică (pentru RAY):

Nu vad cum impiedica spamul, in conditiile in care inchizi fereastra aia si repostezi raspunsul. Imediat.