| LPCTSTR a întrebat:

Mai experimentează cineva problema "Formularului expirat" atunci când răspundeți la o întrebare (pe TPU)?
Ce poate fi? De o lună aproape la fiecare răspuns pe care îl dau vreunei întrebări, mai întâi primesc mesajul "Formularul a expirat, te rugăm să încerci din nou." și abia după pot trimite răspunsul.
Chestia asta se întâmplă pe PC dar și pe telefon, indiferent de router și furnizor.
Noroc cu funcția de păstrare a textului, dar totuși...

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este acelasi rahat ca si autocorectorul, care te pune sa modififi ce ai scris corect si avertizand ca este corect exact forma scrisa de tine. laughing :'(. Dar tot acelasi autocorector nu face ajustarile daca ai tastat gresit o litera. Noroc de adminii TPU ca se preocupa cu suspendarea, ori blocarea utilizatorilor care ii critica.

| LPCTSTR explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu prea înțeleg, de ce "formular de trimitere" ≈ "autocorector".
Totuși, care ar putea fi cauza având în vedere că aceste "erori" s-au înmulțit de acum câteva săptămâni?
Oare eu sunt cauza (mă refer la dispozitive/echipamente)?

Răspuns utilizator avertizat