| Irena97 a întrebat:

Merge ca dracu serverul astazi. Cat o sa mai dureze asta? Ori e Bad Getaway la 30 secunde ori postez de 7 ori acelasi raspuns.
Ce se intampla TPU?
Sa stam macar deoparte cateva zile daca se repara ceva.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si nu numai astazi.Eu intru in fiecare zi.Se intampla de o saptamana chestia asta.Au pus concursul cu tricoul ca sa creasca activitatea pe TPU.Dar atat. Oricum, in trecut au avut mereu probleme cu serverul.Sunt de 2 ani pe aici. Abia am putut intra sa-ti raspund la intrebare.

| caramela a răspuns (pentru darrio2007):

Bunahappy
am impresia, ori punctajul a ramas la fel? a patit cineva la fel? ieri aveam si astazi acelasi punctaj...sa inteleg ca ieri am "muncit" mocca?hee hee

| Irena97 explică (pentru caramela):

Da si punctajul si numarul de raspunsuri, totul e incremenit!

| TPU.ro a răspuns (pentru caramela):

Investigam si acest aspect. Multumim pentru sesizare.

| caramela a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumim mult si speram sa se remedieze situatia sa nu somamhee hee

| darrio2007 a răspuns (pentru caramela):

Vad ca la mine s-a schimbat punctajul.

| caramela a răspuns (pentru darrio2007):

La mine nu.sad dar am incredere ca se va rezolvatongue

| darrio2007 a răspuns (pentru caramela):

Se va rezolva.

| TPU.ro a răspuns (pentru caramela):

Acum ar trebui sa fie totul in regula.

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla ceva foarte deosebit, din cand in cand, la perioade diverse, programul TPU si serverul pe care este gazduit, au unele probleme de functionare, in principal din cauza suprasolicitarii. De obicei se rezolva in 2-3 zile, dar o data a tinut si vreo 2 saptamani.

| TPU.ro a răspuns:

La remedierea acestor probleme se lucreaza chiar acum.

Alexandra - TPU

| Irena97 explică (pentru TPU.ro):

Sper sa se si rezolve!

| darrio2007 a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumim Alexandra.

| DenisIonut01 a răspuns:

Acum 3 ani nu erau problemele astea...sau cel putin nu am intalnit pana acum vreo 5 luni, naspa se misca urat sad