| Barbiiie95 a întrebat:

Mi-a fost suspendat dreptul de a vota, cand o sa am dreptul sa votez?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Hmm,nu stiu.Vad ca esti user senior deci ai drept de vot.Trimite un mesaj Cristinei de la "Contact" in care sa-i explici problema.
Sper ca se va rezolva si sa nu patesc si eu asa.
Bye bye!

| mariacris98 a răspuns:

Cand o sa fi "Utilizator Senior". Pentru a deveni trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site si minim 100 de raspunsuri.

| mariacris98 a răspuns:

Scuze. Nu m-am uitat sa vad daca esti "Utilizator Senior". Trimite un mesaj la contact in care sa explici problema. Succes!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Peste o luna