| anonim_4396 a întrebat:

Daca mainear fi alegeri, cu cine ati vota? eu va votez cu o funda

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Eu l-as vota pe Vadim Tudor! cred ca e singurul care mai gandeste pe acolo!
are el ce are cu ungurii, dar cred ca i-ar trece!

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Si eu am ceva cu ungurii din Romania gen csibi barna

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Euu am cu totilaughing
glumesc! am multi prieteni unguri cu care ma inteleg uper! dar mai sunt si unguri spurcati!
in schimb nu suport tiganii, i-as lua pe rand si i-as impusca in frunte daca as putea!

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Nici eu nu suport unii tigani. oricum asta cu impuscatu in frunte e am dur. nu vezi ca unii se duc sa ceara politicienilor sa nu omoare cainii. cu atat mai mult niste oameni, chiar daca sunt asa cum sunt...winking

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi-e ciuda pe ei pentru ca mi-au omorat buniculsad
cred ca asta spune tot!sad
si nu i-as dori nimanui sa simta acest lucru, cand sti ca cineva drag ar putea fi langa tine dar nu mai e pentru ca niste jeguri de oameni l-au omoratsad

7 răspunsuri:
| pitbull93 a răspuns:

Ori care numa sa nu fie roman, de preferinta neamt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alegerile sunt libere, SECRETE si neimpuse sau incoruptibile prin pomeni electorale. de ce as spune cu cine as vota? in primul rand, ai macar varsta si discernamantul necesare procedurii de vot?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da am. nu impun cu cine sa votezi e o simpla intrebare si apreciez raspunsurile la caterinca. nu fac propaganda; imi place sa rad...bine pa!