| tweety_8071 a întrebat:

Pe cine votati? sau cu cine ati vota daca ati avea dreptul? dc?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu Antonescu.De ce? Pentru ca ii place de Tudor Chirila...

| Silvia a răspuns:

Da` chiar are dreptate @Tepes...Chiar dinainte revolutie, in afara de Nastase, toti presedintii au avut numele terminat in "escu"laughing. Ceausescu, Constantinescu, Iliescu, Basescu...Si acum sunt doi candidati:Oprescu si Antonesculaughing.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu am votat, dar daca iti spun cu cine am votat, o sa primesc o gramada de stupizi, asadar ''votul este secret''.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am votat, dar dupa cum se stie votul este secret.

| Victoria a răspuns:

Eu l-as vota pe Basescu. Omul acesta a inceput sa faca niste reforme si, cine stie, poate va imbunatati situatia tarii macar cu 1%.

| daii a răspuns:

Am sub 18 ani, deci nu pot vota. Dar daca as putea, l-as vota pe Basescu.De ce? Nu stiu.asa vreau.

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E secret.

| Antrax a răspuns:

Ma gande-am sa votez cu becali dar poate o sa bage legea aia ca cei de la bloc pot tine un animal (o oaie)Acuma serios cu nimeni ca toti is mincinosi.Decat sa votez si dupa sa imi para rau ca dc l-am votat ca nu face nimic mai bine stau acasa.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Cu Antonescu. :X:X:X:X
Pentru ca ii place de Tudor Chirila:X:X:X

| OglindaOarba a răspuns:

Eu as fi votat cu Vadim Tudor(banuiesc), nsht mi se pare cel mai corectbig grin. Dar acum depinde fiecarewinking

Răspuns utilizator avertizat
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu n-am inca drept la vot, ca`s minora. Si chiar daca as avea, nu m-as duce. K tot varza aia e! Se aliaza unii cu altii, etc.

| Me23 Tia a răspuns:

Nu pot dar daca asi putea nu m-asi duce la vot pentu ca nu ai cu cine sa votezi.toti vor acelasi lucru.asa ca.panalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B.

nu nu. g...
nu a!
nu.
S
mai bine juliettehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos cu escu, jos cu escu.jos cu escu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu