| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat poza de profil, username-ul si mi-am completat data nasterii. Username-ul a ramas cel vechi, in rest s-au facut modificarile.
Va dura mai mult pana se schimba si username-ul? Sau poate e deja luat, si de aceea nu se schimba?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Username-ul tău pe care îl văd eu e GregHouse.
Poate mai durează până se actualizează, adică (din câte cred) e prima oară când îţi schimbi numele, nu? Aşa am păţit şi eu. Mai aşteaptă şi se va actualiza.
Baftă!

P.S: Dacă era deja luat nu te lăsa să ţi-l schimbi, că apărea: "userneame-ul acesta e deja luat. Introdu altul."

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Username-ul se schimbă de obicei în câteva minute.
Acum văd că te "cheamă" GregHouse.

| GregHouse a răspuns (pentru NOname):

Multumesc frumos! Voi da totusi funda lui blueangel1999, a raspuns mai repede. Sper sa nu te superi.

| NOname a răspuns (pentru GregHouse):

Stai liniștit, n-am de ce să mă supăr. Mă bucur că am putut să te ajutăm.
O seară frumoasă.