| baiazid a întrebat:

Buna seara.Am si eu o intrebarehappy. Mi-am schimbat data nasterii la facebook de mai multe ori si nu mi-am pus-o pe cea adevarata. Acum vrea sa-mi pun data nasterii adevarata si nu ma mai lasa. De mult tot incerc si nu ma mai lasa...O mai pot schimba pana la urma? Funda big grin

2 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Salut,ai ratat sansarolling on the floorpentru ca orice modificare faci fie Data Nasteri, Parola sau ceva din descriere daca dai Save cu alta data nu ti se mai accepta cea veche din motive de securitate

| baiazid explică:

Naspa crying laughing