| Crazyfish a întrebat:

Mi se sterge contul TPU daca nu vreau sa am prieteni pe site?

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Stai linistit, eu n-am avut prieteni cateva luni de zile, aproape un an. Nu te obliga nimeni sa-ti faci prieteni.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, stai liniştit!

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca omori vreun user,poate,altfel contul nu ti se sterge nici daca o ceri tu, personal!
Deci, stai calm!

| Eღilia62 a răspuns:

Nu.Ai dreptul sa faci ce vrei(dar sa respecti regulile)si regulile nu spun ca trebuie neaparat sa ai prieteni.

| ΔH a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| Sayoko a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ti s-a sters creierul din cate vedem

ii doar in varfu pwwli pe aia de la TPU daca ai tu prieteni sau nu

PUNK douche bag you aretongue