| sasha a întrebat:

Pot sterge unele intrebari si raspunsuri? pentru ca ii apartin fostei prietene si chiar vreau sa o uit, site-ul asta imi aminteste de ea foarte mult insa ar fi un pas bun daca as sterge de pe contul meu ceea ce ii apartine.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Fi barbat Acest lucru nu te va ajuta deloc Dimpotriva arata slabiciune Si ----incearca sa nu o uiti deoarece s-ar putea sa vina o zi cand o sa-ti dai seama ca de fapt ai gresit Este posibil Si daca nu este asa fi barbat si treci mai departe Lasa maruntisurile Te rog sa nu te superi pe mine dar eu asa consider ca ar face un barbat Pa

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poţi să'i trimiţi un mesaj adminului şi să'i spui să ţi le şteragă:
http://www.tpu.ro/utilizator/admin
...sau mai poţi trimite un mesaj la contact
http://www.tpu.ro/contact

| gabriela a răspuns:

Uneori ai nevoie de amintiri! Lasa amintirile sa traiasca!

| Emeraude a răspuns:

Nu-ti vei putea incepe viitorul fara a-ti accepta trecutul.

| IcsD a răspuns:

Da, ar fi un pas bun. dar depinde de tine mai mult, nu cred ca poti sterge de aici nimic Dar incearc Daca vrei sa o uiti fii indiferent cu ea. Degeaba ai rupe pozele cu ea daca gandul tau e tot acolo.