| anonim_4396 a întrebat:

Am diferite treburi si, de luna care vine, nu voi mai avea posibilitatea de a intra pe site vreo 4-5 luni de zile. Ce vreau sa va intreb este daca mi se va sterge contul automat?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Nu se va sterge, cu siguranta.Am trecut prin experienta aceasta in vara trecuta cand, pe toata perioada vacantei, m-am retras la tara, unde nu-mi iau niciodata nici televizorul nici calculatorul. Iar in septembrie, cand am revenit contul ma astepta, rabdator si neatins!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

De tine nu e bai, dar de vinul ala promis?sad

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu se sterge stai linistit, poate totusi in aceasta perioada "ne mai vizitezi ", noi te asteptam.

| Barajag a răspuns:

Te-ai aiurit? Sa te puna pacatul ca, in aceste 4-5 luni sa nu dai vreun semn de viata ca jar manancilaughingSi oriunde te vei duce ia-ti si laptopul cu tine, daca ajungi in padure, urca-te in cel mai inalt copac sa ai semnallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav cind mai vii in Galati da-mi un semn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar umbli cu cioara vopsita ca-n ianuarie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro e papagal papagal asta nu-i cioara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cioara, sa reziste la frigul din zona laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

April admir viata linistita pe care o duci.