| HotuDePrajiturele1398 a întrebat:

Momentan sunt primul in clasament... Daca raman asa... teoretic voi castiga concursul de azi. Intrebare:Voi primi un mail de confirmare ceva, sau imi spune cineva ca am castigat sau ce?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Raspunsurile tale vor fi verificate de un administrator si dupa validare vei primi email de confirmare de la TPU.

Succes in continuare!

| HotuDePrajiturele1398 explică (pentru neluL):

Aha ...mersi frumos!

| neluL a răspuns (pentru HotuDePrajiturele1398):

Cu placere! wave bye, bye

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca vei fi in top pana la miezul noptii, vei deveni Campionul zilei si vei primi un tricou. urmand sa te instiinteze prim e-mail si iti vor cere datele de contact.
O zi bunahappy

| Cezar a răspuns:

Din cate am citit te va anunta prin e-mail!