| Uofficial a întrebat:

Nu mai pot sa raspund la intrebariile utilizatorilor TPU. Scriu raspunsul, si cand dau click pe "Raspunde " nu imi merge straight face

Ce sa fac ca sa mearga?

Primu care ma ajuta ii dau funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate nu erai logat, si se poate sa fi fost ceva probleme tehnice, incearca sa vezi daca merge, daca tot nu merge, incearca sa scrii un mesaj adminilor prin functia Contact!
O frumoasa zi sa aihappy

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Si eu am intampinat probleme, dar vad ca s-a rezolvat! big grin

neluL
| neluL a răspuns:

Au fost ceva probleme cu siteul, era aglomerat si nu se incarca pagina dar acum merge.