| NuImiPasaDacaSuntSuspendat a întrebat:

Nu mi-a mers un timp internetul si vad ca mi s-au sters vreo 3 raspunsuri si o intrebare
ce mi-s-a intamplat?
FUNDA

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil au fost raportate de cel puțin 2 utilizatori (abuziv sau pentru încălcarea regulamentului).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost raportată că nu a respectat politica site-ului ori de către admini și implicit și răspunsurile.
Pa, pa.

| NoNameJunior a răspuns:

Ti s-au raportat acele 3 raspunsuri si intrebarea.pentru ca probabil:ai folosit limbaj obscen,ai greseli de gramatica,ai pus emoticoane sau o fi o intrebare fara sens, adica ceva gen:,, ce faceti"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspunsurile şi întrebările posibil să fi avut ceva ce încuraja pirateria. To·rr·e·nt de exemplu. S-au şters fără urmă, de parcă nici nu ar fi existat.

| NuImiPasaDacaSuntSuspendat explică:

Intrebarea era:
Cum pot sa creez o pagina?
Funda

| 19962011 a răspuns:

Pai poate tzia ghicit cineva parola.eu cred