| Alex_Hodor_1990 a întrebat:

Scuze pentru categorie, dar aceasta este cea mai accesata. As avea o intrebare: Am internet de la Telekom si pot sa il accesez de pe telefon dar de pe calculator nu. Imi apare ca e neconectat internetul. Trebuie sa mentionez si faptul ca azi l-am adus de la reinstalat Windowsul. Am Windows 7 Professional. Si cand dau sa il conectez (internetul la PC) imi apare ca nu gaseste drivere de retea. Azi dupa ce l-am adus de la reinstalat mi-a mers netul timp de vreo 30 minute. Dau FUNDA + VOT! Ajutor. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Probabil nu ti-a instalat bine windows-ul daca iti lipsesc drivere. Internetul nu-i de vina daca ai zis ca ti-a mers 30 minute.