| lunathemoon a întrebat:

Nu primesc nici o fuda si eu dau funde!
Va rog spuneti-mi cum sa fac sau la ce intrebari sa raspund pentru a primi o funda?

Răspuns Câştigător
| Allecsandraa a răspuns:

Pai uite:p du-te la mine pe profil, la prima intrebare. scrie acolo un raspuns,,, si iti dau eu o funditawinking:p

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Incearca dai raspunsuri mai lungi
la ce raspunzi
nu sa scrii un cuvant
sa descrii raspunsul
sa-l argumentezi
nu conteaza la ce intrebari
asta depinde si de persoana pe care le pune
incearca sa dai un raspuns ajutator
care sa ajute persoana respectiva
cand dai raspunsul nu te gandi al funda gandeste-te ca faci o fapta buna
si vor venii singure fundele
bafta multa la fundelaughing!:*

| claudiu_7386 a răspuns:

Nu trebuie decat sa incerci sa raspunzi la problemele utilizatorilor. Cat mai multe raspunsuri pentru cati mai multi utilizatori si incearca sa raspunzi primul. Daca ei vor considera ca raspunsul/sfatul/parerea ta este cea mai buna dintre toate vei primi funda!