| EllaEllii a întrebat:

Ce va place cel mai mult la TPU?
Mie imi place sa raspund la intrebari, sa pun intrebari, sa primesc funde (la raspunsurile bune).

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Că pot să aflu şi alte păreri şi să învăţ ceva din ele, că pot să ajut, că pot să fiu ajutată, că pot să râd şi să glumesc, că pot să socializez cu ceilalţi, că pot să cunosc mulţi oameni deosebiţi...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că nu mă obosește!
Pa, pa.

| Cayus a răspuns:

Ca e o piatra de sprijin pentru unii, ca e locul perfect pentru ajutor pe cai virtuale, pentru ca ma relaxez navigand pe TPU vazand ce intrebari ii framanta pe unii, imi place pentru ca aici e ca o "scoala" libera unde poti invata ce vrei tu(adica tu intrebi), pentru ca oameni au o sansa de asi impartasii cunostiintele si mai ales pentru ca aici e ca o fantana a cunoasterii si in cele mai multe cazuri esti lamurit/ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi lace ca pot ajuta pe cineva si pot fi ajutata...tpu e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocrizia.