| JustMelavJustMe a întrebat:

Voi ce ati face pentru o funda? Adica ii vad pe unii osedati de funde, am si eu cateva dar nu sunt asa de obsedata, mai mult imi place sa trimit intrebari si sa dau funde raspunsurilor bune decat sa primesc, de raspuns raspund la intrebari, dar nu primesc mereu funda.

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

TPU nu s-a inventat ca sa facem colectie de funda. fi sigura de asta! fundele sunt date ca un stimulent. acu lumea exagereaza. oricum nu trebuie sa te gandesti la funde cand dai un raspuns, gandeste-te ca ajutzi pe cineva care o sa-ti fie recunoscator. eu cel putin asa ma gandesc. Hope I help you

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Mai Andreea, pentru funda normal ca trebuie sa raspunzi corect si pe placul celui cu intrebarea. Alti sunt obsedati pentru ca au internetul in fata, cauta pe google si da raspunsul, nu raspund din ceea ce stiu ei.

| Deniisze a răspuns:

Bună!
Aşa "cerşesc" unii fundiţele.
Eu una sincer, recunosc că aşa făceam şi eu, dar acum nu mai pot.
Nu îmi mai place.

Recunosc, am fost cam prostuţă, dar asta este.
Funda o primesc dacă utilizatorului respectiv care a lăsat o anumită întrebare i-a plăcut răspunsul meu sau dacă l-am lămurit, ajutat, etc.
Au început să mă enerveze şi pe mine cei ce cerşesc fundele.
Baftă şi sărbători fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=eu una sunt de acord cu tine.
`=atunci cand dau un raspuns, incerc sa il dau cat mai explicit si incerc sa ajut pe cat posibil persoana in cauza...eu consider ca daca am putut ajuta pe cineva aceasta este o rasplata mai mare decat 100 de funda...
`=atunci cand dai un raspuns doar pentru fundita se vede.nu inteleg de ce unele persoane sunt asa dornice de rasplata.nu asta sta la baza motivului pentru care exista site-ul asta...
`=el se numeste toti pentru unu...nu toti pentru o funda...
`=de multe ori se pierde pe drum esentialul.

| FrumoazaDya a răspuns:

Eu vreau funda deoarece nu am niciuna!