| Quibblo a întrebat:

Nu se mai aleg experti TPU niciodata? Adica s-a incheiat oficial "activitatea" asta asa cum a disparut de tot utilizatorul lunii?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Vom mai alege experti pe viitor. Urmeaza sa discutam in cadrul echipei si sa alegem perioada in care vom trece prin acest proces.

Alexandra - TPU

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Aceasta activitate s-a suspendat temporar, poate in viitor va reveni.

| Quibblo explică (pentru alexs99):

Am presupus. Numa ca nu am vazut sa scrie in regulament oficial. Tu ai vazut undeva sau de unde sti?