| anonim_4396 a întrebat:

Nu vad cum pot sterge din intrebari... nu-mi apare nicaieri vreun buton "sterge"!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Intri la tine pe profil la Intrebarile mele, si o sa iti apara intr-o casetuta Stergere. Dai acolo, iti cere motiv de ce vrei sa stergi intrebarea, apoi iti trimite link pe mail ca sa confirmi stergerea.

| MuCelMic a răspuns (pentru sweetys):

Asta stiam si eu, dar la momentul in care am adaugat acesta intrebare nu-mi apareau aceste butoane! asta am si mentionat in intrebare. acum mi-au aparut

1 răspuns: