| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai imi apare butonul de sterge la intrebari?

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca ai intrat de pe profil la intrebari nu iti apare butonul.Da-i din stanga acolo intrebarile mele si de acolo iti va da butonul.Pa,pa

| EnglandGB a răspuns (pentru Pufoshenia):

De acolo intru iar sub intrebare nu mai apare niciun buton de stergere, se vede ca e aprobata si ma lasa doar sa o editez.

| Pufoshenia a răspuns (pentru EnglandGB):

Iesi de pe cont si intra din nou. Daca nici asa trimitele un mesaj la contact cu problema ta.Pa,pa

| EnglandGB a răspuns (pentru Pufoshenia):

Nici asa nu merge, deci ce sa fac? mersi mult

| Pufoshenia a răspuns (pentru EnglandGB):

Trimtie un mesaj la contact si admini cand vor ajunge si al tine te vor rezolva.Pa, pa(cu placerebig grin)

| Zuzazozo a răspuns:

Pentru ca trebuie sa-l cauti la intrebarile tale.