| drogh a întrebat:

Nu vreau sa fiu prea insistenta, dar am castigat pe 14 ian titlul de,, Campionul zilei" si tot nu sunt lamurita cu tricoul. Cam cand ar trebui sa soseasca?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna!
Noi ti-am scris, ti-am solicitat datele personale, iar tu ni le-ai transmis. In continuare te tinem la curent si te anuntam cand se va face urmatoarea expediere. Pentru luna ianuarie, tricourile vor fi facute in editie limitata.

Alexandra - TPU

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ai verificat daca ai primit mesaj pe adresa ta de email cu care ti-ai facut acest cont?

| drogh explică (pentru evenso):

Desigur. Am luat orice folder la rand. Si Inbox, Drafts, Spam...Tot nimic.

| evenso a răspuns (pentru drogh):

Atunci nu poti face altceva decat sa scrii problema ta adminilor la Contact http://www.tpu.ro/contact

| CautNume a răspuns:

Dupa ce le-ai raspuns adminilor, in vreo 3-4 saptamani.

| Lightning1997 a răspuns:

Verifica emailul, trebuie sa iti fi venit un mesaj, iti vor cere datele, pentru a putea sa iti fie livrat tricoul.

| mola a răspuns:

Trebuie sa primesti un email de la administrator.