| Radioactive a întrebat:

Nu vreau să mă bag unde nu-mi fierbe oala, dar de ce, spre exemplu, deşi postările utlizatorilor avertizaţi sunt şterse, încă apar la răspunsurile lor? Spre exemplu, era un utilizator care răspundea printr-un link către "materiale interzise minorilor", răspunsul nu apare la întrebare, dar apare la răspunsurile proprii. Şi de ce la utilizatori suspendaţi din motive de vulgaritate(limbaj obscen) se cam reproduce ce au spus ei? Uneori, fără " * ". Nu trebuie de fapt să evităm re-postarea acelor lucruri? Sau postările lor au fost şterse din alte motive? ~Cu toată stima pentru efortul depus al unor oameni pentru înfiinţarea şi administratrea acestu site, mă semnez "un simplu utilizator".

(Mulţumesc anticipat pentru rezolvarea micii mele nelămuriri.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-are importanta daca postarile le poti vedea din profilul utilizatorului avertizat! Nu te obliga nimeni sa ii faci o vizita si sa-i citesti raspunsurile! Ideea e sa nu fie vizibile la o intrebare! Intrebarea e publica si are oricine acces la ea!
Iar la pagina utilizatorilor suspendati, da...iti dau dreptate! N-ar trebui sa dea adminul copy-paste direct la obscenitati/vulgaritati. Desi, cred ca o face intentionat. Doar nu el spune asta din gura lui! Intr-un fel evidentiaza mai bine motivul suspendarii.
In fine, pentru mai multe nelamuriri intreaba chiar admin-ul!
www.tpu.ro/contact

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Cred ca butonul Contact din dreapta sus te-ar fi lamurit, dar e bine si aici, sa aflam toti.

| dorikut a răspuns:

Intrebarile si raspunsurile utilizatorilor suspendati nu sunt sterse. Statutul de utilizator suspendat presupune limitarea drepturilor si privilegiilor pe care utilizatorul le are in cadrul acestei comunitati.

Pentru mai multe detalii consulta pagina de "Intrebari frecvente" a siteului ( http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ).

B-Bye! :-h