| anonim_4396 a întrebat:

Ok-acum chiar am nervi! Deci am vrut sa trimit si eu o intrebare despre nemultumirile mele in legatura cu TPU si parca mi-ati ras in fata ca exact atunci cand sa trimit intrebarea mi-au aparut alte erori.De data asta chiar nu vroiam sa fiu rea, dar m-am saturat de cate ori pe zi vad mesajul cu "Ups, da' stim ca avem o problema...bla-bla-bla" si robotelul ala isi face treaba sau nu? Ca vad ca ne incurca degeaba! Se "leaga" de mine ca scriu cu prea multe puncte de suspensie-si? Care e problema? Il bruiez asa rau pe robotel? Pe aia care incurca chineza cu romana nu-i vede nimeni? Si nu cred ca sunt singura pe care o deranjeaza chestiile astea. Sper sa mai reduceti si voi din robotei "inteligenti" si alte chestii care imi amintesc de perioada comunista!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Ai dreptate. Cand vreau sa-i mai zic ceva de mamicuta unui tembel, boul ala de robot imi flexioneaza expresia cum vrea el.
Da-l in gura ma-si! Vezi? Mi-a furat un "i", tampitu' laughing

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici nu te aude nimeni! Scrie aici http://www.TPU.ro/contact Problema este veche si arhicunoscuta, pe toata lumea deranjeaza faptul ca site-ul nu este optimizat pentru trafic.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca toti ne lovim de problemele astea, nu numai tu.
Cat priveste robotelul idiot, mi-as da zece ani din viata sa-l intalnesc si eu pe agramatul ala care l-a programat. Imi corecteaza enunturi perfect corecte numai pentru ca asa vrea muschii lui.

| ChioruL14 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Pai mai ai 10 ani? laughing))
e ca si cum as zice eu "as da 100 din iq-ul meu daca..." de unde sa dau 100 daca nu am laughing))
n-am putut sa ma abtin laughing))

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

laughing Ai dreptate. Cand vreau sa-i mai zic ceva de mamicuta unui tembel, boul ala de robot imi flexioneaza expresia cum vrea el.
Da-l in gura ma-si! Vezi? Mi-a furat un "i", tampitu' laughing