| anonim_4396 a întrebat:

Parca TPU era un site unde oamenii ajuta unii pe altiibatting eyelashes de ce toti sunt obsedati de funde? adica nu te ajuta la nimic sa ai o funda :-

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Tu ce crezi?
Chiar crezi că toți sunt niște imaturi și aleargă după cocarde? Avem și utilizatori de 73 de ani. Oare aleargă și ei?

| blueangel99 a răspuns (pentru NOname):

Ai dreptate, NOname. Mai sunt şi oameni care ştiu ce înseamnă cu adevărat TPU şi nu cerşesc funde. Oricum, nici cu cerşitul nu se rezolvă nimic. Foarte puţin sunt cei care adună funde din cerşit şi nici nu adună prea multe.

Numai bine!

| NOname a răspuns (pentru blueangel99):

Din păcate, mai sunt și specimene din astea: http://www.TPU.ro/......f-funda-d/

3 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Sall.Stiu eu de ce vor toti fundatia, pentru ca sa aiba mai multe puncte.Recunosc,si eu cer cateodata funda (mereu) dar...asa-s unii.