| anonim_4396 a întrebat:

Pe care dintre userii care vi se par simpatici nu ati avut ocazia sa-i cunoasteti mai bine si ati dori (sa-i invitati la o cafea, de exemplu)? Sunt noua pe aici, presupun ca ati legat prietenii, dar as dori sa stiu daca aveti in vizor si alte persoane. O zi buna!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer? ...trebuie sa recunosc ca mi-ar place sa ma intalnesc fata in fata cu cineva de gen noname,NeluL,Ioandelasal,erotiqueconseils,lora, greece12, nebunii de la t/a laughing.etc
Bine ca nu e reciproc asta e altceva laughing)

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu inca mai astept invitatii de Revelion, de pe ici-colo, ca asa a fost vorba la un moment dat...
Si, daca o fi si o fi, se pare ca nu mai aduc eu vin de la Focsani, ca aduce PoneiulTroian de la Rio niste coctele si beuturi galgaicoase laughing
Asadar, Ponei, vezi cum faci, ca e rost de Revelion pe aici...

| JeSa a răspuns:

Bun venit printre noi, LiLZizzie,
Am legat ''amicitii''. La o cafea, suc, ceai, etc., mi-ar face deosebita placere, sa-i intalnesc happy pe majoritatea dintre ei. Mai ales pe admini.
PS - pentru ca, pana acum nu am avut ocazia, sa cunosc in realitate pe niciunul.
Succes in continuare si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar placea sa intalnesc pe oricine de pe TPU, mai putin chiar pe adminii TPU, pe care i-as ucide instantaneu, i-as trimite in Void(neant)! Nu stau departe de admini, uneori chiar as putea sa le fac o vizita, chiar aveam ganduri sa ma angajez la ei, ca tot recruteaza personal, web developeri, dar prefer sa ma rezum la a-i ucide virtual big grin, caci daca as lucra la ei sub acoperire, nu stiu cum m-as descurca sa par doar un individ ce-si face treaba si nu stiu cum sa scap neintervievat de autoritati in cazul asta...(poate o sa ma ajute ioandelasal, ca doar l-am votat) ca nu ma va crede nimeni ca-s un Dark Templar, un asasin platit pentru a ucide silentios, fara sa lase urme.
As avea mare grija ca toti, dar mai ales Cristina sa sufere de o moarte lenta, in chinuri groaznice, in sabia mea ce foloseste puteri psionice incredibile din Void(Warp Blades pentru cunoscatori).